TopDoktor Lekáreň Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia. Ambulancie našich lekárov zostávajú otvorené aj počas obmedzenia pohybu. Objednať sa môžete online ako ste zvyknutí, prajeme veľa zdravia.

Jste lékař nebo zdravotnické zařízení? Objevte výhody TopDoktor

Lékaři a zdravotnická zařízení

Kdo jsme?

Internetový portál TopDoktor.cz představuje aplikaci, umožňující objednání k lékaři přes internet. Spolupracujeme se stovkami lékařů ve všech specializacích a s mnoha zdravotnickými zařízeními.

Lékaři a zdravotnická zařízení využívají náš objednávací systém jako vlastní online kalendář. Ovládání je jednoduché a intuitivní, lze jej přizpůsobit zvláštním potřebám jakéhokoliv lékaře v jakémkoli zdravotnickém zařízení. E-mail a SMS notifikace pacientům před každým vyšetřením je samozřejmostí.

Snižujeme administrativní zátěž ambulancí – méně telefonátů, méně pacientů zapomínajících na termíny, více času pro lékaře na pacienty.

Recenze od lékařů?

Výhody spolupráce?

Více ušetřeného času

Umíme se přizpůsobit všem specializacím a zdravotnickým zařízením. Snižujeme počet telefonátů do ordinace a pomáháme lékařům a jejich personálu získat cenný čas pro pacienty. Rezervace termínu zabere jen pár vteřin.

Online kalendář

Mějte k dispozici všechny potřebné informace o svých pacientech. Termíny pacientů změníte nebo zrušíte bez nutnosti volání.

Méně opomíjených pacientů

Po rezervaci termínu pacient obdrží potvrzující e-mail a 24 hodin před návštěvou lékaře notifikační e-mail nebo SMS. Pacienti tak už více nebudou zapomínat na své termíny. Lékaři a personál mají o objednaných pacientech dokonalý přehled a kontrolu.

SMS notifikace

Pacientům zasíláme 24 hodin před každým vyšetřením notifikační SMS. Eliminujeme tak situace, kdy pacienti na předem dohodnutý termín zapomenou.

AMBULANCE

Představte sebe a svou ambulanci svým pacientům a nabídněte pacientům dostupné termíny online.

TERMÍNY

Nastavte si, kdy se budou vaši pacienti objednávat. Můžete zveřejnit termíny, které budou pro pacienty viditelné na internetu.

Garance nových pacientů

V případě zájmu víme lékařům jako jediní garantovat nové pacienty. Naši konzultanti připraví vaši reklamní kampaň od A do Z. Vysoká návštěvnost portálu spolu s kvalitní reklamou přináší nové pacienty.

Google adwords Google adwords

Vytvořením reklamní kampaně ve vyhledávači Google přesně na míru, přineseme nové pacienty odpovídající vašim potřebám.

24 HODINOVÁ PODPORA

Lékařům i pacientům poskytujeme technickou podporu dostupnou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Noví i současní pacienti si mohou zarezervovat dostupný termín přesně podle požadavků lékaře nebo zdravotnického zařízení přes počítač, tablet nebo mobilní telefon.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Naše podpora je dostupná online 24 hodin denně pro vaše potřeby. V případě, že si neumíte dát s obsluhou systému rady, rádi vám pomůžeme.

Média o nás?

Jste lékař nebo zdravotnické zařízení? Objevte výhody TopDoktor

Lékaři a zdravotnická zařízení